Elektroniczna wiza kanadyjska – eTA

Jak najprościej wyrobić eTA?

Teoretycznie, Kanada nie wymaga wizy od mieszkańców Rzeczypospolitej już od marca – 2008 r. Decyzję o przyjeździe do kraju i okresu pobytu podejmuje pracownik straży granicznej przy wjeździe do kraju.

Praktycznie, dostając się do Kanady powietrzną drogą musimy mieć ważną eTA, innymi słowy awizację elektroniczną podróży. Jest to osobliwy model dowodu, który technicznie rzecz biorąc nie jest wizą, wszak spełnia analogiczną funkcję.

Jak uzyskać wizę eTA Kanada?

Nic bardziej prostego! Wystarczające jest przejść na stronę kanadyjskiej ambasady i dorzucić zgodny wniosek. Rzecz jasna, jest on dostępny w dwóch językach – francuskim i angielskim, bo właśnie to one są obowiązujące na terenie Kanady. Później, wystarczy zapłacić stosunkowo niewielką zapłatę, inaczej siedem dolarów kanadyjskich (około 31 zł). W ciągu trzech dni, będzie ustalona decyzja, co do nadania eTA. Aktualna jest od razu i nie ma wymogu drukowania jej.

Jeśli natomiast się zastanawiamy jak wypełnić wniosek o eTA Kanada, najlepiej powierzyć będzie to do wykonania profesjonalistom. Egzystują agencje pośrednictwa wizowego, które zdołają nas wyręczyć w uzyskaniu potrzebnych dokumentów. Jest to poprawne rozwiązanie dla tych, którzy nie umieją na tyle dobrze języka francuskiego bądź angielskiego, żeby pewnie uzupełniać niezbędny formularz. Dużo osób zastanawia się nad eTA Kanada, kiedy zrealizować wniosek, natomiast nie jest to uciążliwe zadanie, jeśli zna się języki. Wniosek składa się online, bez opuszczania domu. Jest to bardzo praktyczne wyjście. Kontakt z specjalistami wesprze w rozjaśnieniu każdych wątpliwości i niedopowiedzeń.

W jaki sposób działa eTA?

Awizacja elektroniczna ważna jest przez 5 lat od okresu przekazania bądź do końca ważności paszportu, do którego była przypisana.

Można przebywać z jej pomocą w celach krajoznawczych czy też w tranzycie. Na tym wariantu pozwolenia jest dozwolone przebywać w Kanadzie optymalnie sześć miesięcy. Jeśli wymagamy więcej czasu, to pożądane jest wyjątkowe pozwolenie od właściwych urzędników.

Trzeba też uwydatnić, że przedostając się do Kanady drogą morską czy też lądową, eTA nie jest konieczna.

Źródło:

get canada visa

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © 2021 Galeria Instant. All Rights Reserved | Simple Persona by Catch Themes